Дета-Еліс Львов 

Львов

Сферы деятельности

Медицина, фармацевтика, аптеки

Я хочу тут работать
×

Дета-Еліс Львов 

DETA-ELIS - медицина майбутнього сьогодні

Компанія DETA-ELIS займається новітніми досягненнями в галузі медицини. Напротязі 20-ти років російські вчені за підтримки провідних фахівців Росії та Європи, опираючись на досягнення європейських колег створюють інноваційне медичне обладнання, яке не має аналогів у світі. Обладнання компанії Дета-Еліс має п'ять патентів Росії, американський патент, Сертифікат Ради Європи та один міжнародний патент на спосіб впливу, захищений в 72 країнах світу. А також ряд нагород: золоту медаль Мечнікова за Практичний вклад в зміцнення здоров'я нації, золоту медаль "1000 кращих підприємств Росії", золота статуетка кращих товарів Росії, срібна медаль імені Авіценни. Результатом медичних досягнення є поза 117 протоколів клінічних дослідів.

DETA-ELIS - це міжнародна компанія, яка працює на території країн СНД та Європи. Компанія включає в себе: завод-виробник медичного обладнання (м. Зеленоград, Москва, Росія), міжнародну медичну асоціацію DETA-MED, маркетингову компанію DETA-ELIS, тренінгову компанію System8, телемедицину DETA-LINE, власну мережу центрів компанії, які працюють по франчайзингу на території країн СНД.

Запорукою успішності компанії є поєднання трьох складових: медицини, соціального бізнесу та франчайзингу.

В даний час в каталозі продукції Дета-Еліс є широкий ряд медичних лікувальних приладів індивідуального застосування для комплексного лікування, які багатьом замінили домашню аптечку і допомогли відновити здоров'я. А для того, щоб прилади ДЕТА знайшли свій шлях у кожний будинок в нашій країні і за її межами, керівництво компанії проводить роботу по формуванню мережі регіональних представництв в країнах СНД та Європи.

Компанія Дета-Еліс виробляє професійне медичне діагностичне обладнання, стаціонарне лікувальне обладнання, портативне лікувальне обладнання, косметологічне обладнання, яке використовується для діагностики, виявлення першопричин захворювань, профілактики та виліковування широкого кола захворювань, таких як:  Аденома, Аллергії, Артроз, Астма, Безпліддя, Бронхіт, Варикоз, Виразка, Гайморит, Гастрит, Гепатити, Гіпертонія, Герпеси, Грижі, ДЦП, Імпотенція, Камені, Кісти, Міома, Ожиріння, Папіллома, Печія, Пневмонія, Поліартрит, Простатит, Проблеми із зором, Псоріаз, Пухлини, Розсіяний склероз, Фіброми, Хламідіоз, Холестерин, Целлюліт, Цистит, Цукровий діабет, Енурез та інших.

Медичне обладнання компанії DETA-ELIS використовується для вилікування від ряду захворювань:
- захворювань серцево-судинної системи (гіпертонія, стенокардія, тахікардія, набряки, варикозне розширення вен і т.д.);
- ендокринних (гормональних) порушень;
- захворювань нирок (пієлонефрит, ниркові коліки і т.д.);
- захворювань сечостатевих шляхів;
- урологічних захворювань (аденома передміхурової залози, простатит, імпотенція і т.д.);
- шлунково-кишкових захворювань;
- захворювань легеневої системи (бронхіт, астма, набряк легенів, пневмонія тощо);
- головних болів різного генезу;
- захворювань центральної і периферичної нервової системи;
- гінекологічних захворювань;
- ангіни, ларингіту, отиту та багатьох інших.
- знищення гельмінтів, найпростіших, бактерій, вірусів, грибків;
- знищення ТОРЧ-інфекцій, інфекцій, які передаються статевим шляхом;
- лікування інсультів, інфарктів;
- алергій;
- розгладження зморщок на обличчі, покращення тонусу обличчя, зняття набряків під очима;
- корекції зору;

В рамках міжнародної медичної асоціації DETA-MED, компанія Дета-Еліс приділяє велику увагу підвищенню кваліфікації лікарів, які використовують в своїй практиці діагностичне обладнання і медичні прилади ДЕТА. Лікарі мають можливість проходити навчання, підвищення кваліфікації в кращих спеціалістів компанії по користуванню медичним обладнанням та якісно проводити діагностичне обстеження та консультувати пацієнтів відносно лікування, профілактики, оздоровлення та омолодження. А також лікарі мають можливість щотижня підвищувати свій рівень кваліфікації завдяки централізованим навчанням засобами інтернет-телекомунікацій. На постійній основі проводяться міжнародні медичні конференції.

Завдяки телемедицині DETA-LINE, системі обслуговування пацієнтів компанії DETA-ELIS з принципово новим підходом до надання медичної допомоги. Використовуючи в повсякденному житті прилади DETA, Ви можете отримувати своєчасний, якісний, індивідуальний супровід, консультації по телефону або інтернет та отримувати відповіді на питання медичного характеру в якому б куточку світу Ви не знаходились.

Дякуючи франчайзингу, мережа центрів компанії Дета-Еліс постійно розширюється, що дозволяє отримати все більшій кількості людей якісні консультації по профілактиці, оздоровленню, омолодженню, лікуванню та діагностиці.

На постійній основі проводяться лекції, презентації, конференції для населення, де можна не лише отримати вичерпну інформацію стосовно використання новітніх методик лікування, самого передового діагностичного обладнанням, демонстрації роботи косметологічних приладів, а й отримати безкоштовну консультацію лікаря та безкоштовно пройти експрес-обстеження. Отримати якісну консультацію лікаря та варіанти рішення по проблемі, що Вас турбує.

Представники компанії DETA-ELIS та центри є також і у Львові, до яких Ви можете звернутись за більш детальнішою інформацією.
Контакти: +38 (097) 474-29-80.
skype: valik08x
http://www.youtube.com/user/DetaElisLviv Підписуйтесь на відео-канал
http://www.facebook.com/detaelislviv Натискайте "Нравится"
http://vk.com/detaelislviv Підписуйтесь на сторінку

Будьте здорові з технологіями XXI століття.